Новини

21-08-2018

SPENSER & KAUFFMANN НАДАЛА ПІДТРИМКУ КРУПНОМУ ОПЕРАТОРУ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ У СУДОВОМУ СПОРІ ПРО ВИЗНАННЯ НЕЗАКОННИМ І СКАСУВАННЯ ПОСТАНОВИ ПРО ВІДКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ ПРИВАТНИМ ВИКОНАВЦЕМ

Команда Spenser & Kauffmann захистила у суді розроблену для клієнта позицію про недопустимість відкриття виконавчого провадження приватним виконавцем по конкретному виконавчому документу.

Важливість даного проекту обумовлена перетином формування приватними виконавцями небажаної для боржників практики. У даному випадку, приватний виконавець разом зі стягувачем умисно зменшили суму, що підлягає стягненню у примусовому порядку, щоб подолати встановлене законом для приватних виконавців обмеження на виконання рішень, сума стягнення за якими перевищує 20 млн. грн. Юристи Spenser & Kauffmann довели відсутність у приватного виконавця можливості відкрити виконавче провадження на частину суми, що стягується відповідно до виконавчого документа.

Команда Spenser & Kauffmann, що супроводжувала угоду, працювала під керівництвом партнера практики судового процесу та вирішення спорів Сергія Пушко.

Spenser & Kauffmann має більше ніж 10-ти річний досвід роботи у супроводженні судових спорів, в тому числі на стадії виконання судових рішень.

Усі новини