Новини

03-11-2017

Форензік (фінрозслідування) найбільш ефективний, якщо ним займаються одночасно юристи і фінансисти, впевнені в Spenser & Kauffmann

Відсутність системи зовнішнього і внутрішнього контролю може дуже згубно позначитися на бізнесі – за оцінками експертів, українські компанії втрачають близько третини річної виручки. Але, як відомо, будь-яке правопорушення залишає фінансовий слід.

Проаналізувати внутрішнє середовище компанії, зокрема виявити шахрайські схеми, сумнівні угоди, нечистих на руку співробітників шляхом дослідження первинної документації, а також вивчити зовнішнє середовище (потенційних контрагентів, пов’язаних осіб, динаміку зростання фінансового стану топ-менеджменту компанії і їх афілійованих осіб) дозволяє такий відносно новий для України інструмент, як форензік.

Як ним грамотно користуватися і яка роль юристів в цьому специфічному аудиті – про це «Юридичній практиці» розповіли старший партнер Spenser & Kauffmann Валентин Загарія, керуючий партнер Юрій Петренко і радник Микола Лихачов.

З текстом інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням.

Усі новини