Новини

20-10-2017

Англійське право в Україні: бути чи не бути, – на питання відповідав радник Spenser & Kauffmann

Багато українських студентів-юристів мріють практикувати в одній команді та вчитися в іноземних юристів або навіть працювати в міжнародній юридичній фірмі. Втім, не всім це вдається.

Ліга студентів Асоціації правників України надала унікальну можливість майбутнім правникам поспілкуватися та поставити свої запитання англійському соліситору з досвідом роботи в світових фінансових центрах та в Україні.

Відкриту лекцію для студентів 20 жовтня провів у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка радник, керівник Central European Desk Spenser & Kauffmann Петр Малечек, який має 25-річний досвід роботи в галузі міжнародного права та фінансів як інвестиційний банкір, так і як адвокат.

В ході зустрічі П.Малечек розповів про мотиви, які спонукали його приїхати в Україну та свої перші враження, про передумови та наслідки експансії іноземних юрфірм на український ринок, майбутнє англійського права та англійських юристів в Україні. Також він поділився власними міркуваннями щодо того, чому вивчення англійського права є важливим для українських юристів.

Усі новини