Новини

12-05-2016

Володимир Яремко виступив модератором круглого столу в рамках IV Арбітражної школи

Днями в Києві завершила свою роботу IV Арбітражна школа. В рамках останнього дня заходу відбувся круглий стіл, присвячений питанням побудови кар’єри в арбітражі, модератором якого виступив радник АО «Спенсер і Кауфманн» Володимир Яремко.

Організаторами заходу виступили Українська Арбітражна Асоціація та Ліга студентів Асоціації правників України.

Школа — це англомовний п’ятиденний інтенсив з міжнародного арбітражу, що включає  лекції, воркшопи та інсценування справжнього засідання. Учасники цього року мали унікальну можливість також спробувати себе у процедурі cross-examination, що відбувалася у межах засідання.

Загалом, школа об’єднала близько 5 країн та 50 представників різних юрисдикцій. Викладачами школи виступали іноземні та українські фахівці у сфері міжнародного арбітражу.

«Формат зустрічі з студентами та молодими юристами у вигляді бесіди дуже мені подобається. Це можливість поділитися набутим досвідом та міркуваннями, і, водночас, краще зрозуміти кар’єрні потреби та цілі молодих колег», – так В.Яремко прокоментував свою участь у заході.

«Спенсер і Кауфман» системно підтримує талановиту юридичну молодь. Нещодавно компанія виступила спонсором двох команд юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка в міжнародних конкурсах (у Парижі і Гаазі). «Це наша довгострокова стратегія, ми інвестуємо в молодь і бачимо в них потенціал, – зауважив керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія. – Як правило, найкращі студенти через якийсь час стають лідерами в своїх практиках. Хлопці дуже цікаві, прекрасно володіють англійською, мають хороші аналітичні здібності, але з точки зору практичних навичок їх треба підтягувати. Цим і займаємося. І зараз більшість членів нашої команди – юристи, які прийшли до нас зі студентської лави і отримали тут бойове хрещення. Всі наші ініціативи: підтримка студентів і навіть школярів, співпраця з Лігою студентів АПУ – націлені на те, щоб через кілька років у нас була сама збалансована команда на ринку».

Усі новини