Новини

21-03-2016

«Спенсер і Кауфманн» підсилюють практики корпоративного та податкового права

Марина Томаш приєдналася до команди АО «Спенсер і Кауфманн» в якості консультанта з податків. Вона спеціалізується на наданні професійних послуг з оподаткування та бухгалтерського обліку українських компаній. Також два юриста Ольга Піголь і Ганна Потапова посилили практику корпоративного права та M&A.

Марина Томаш раніше працювала на посадах старшого консультанта і старшого аналітика в таких відомих компаніях, як Deloitte, KPMG Ukraine, а також Метінвест Холдинг. У «Спенсер і Кауфманн» пані Томаш займатиметься наданням методичної та консультативної підтримки в області податків в рамках супроводу проектів компанії.

Ольга Піголь є експертом в сферах корпоративного права, депозитарної діяльності, а також договірного права. До приєднання до команди «Спенсер і Кауфманн» пані Піголь працювала в компанії з управління активами «Європейські промислові інвестиції», ПАТ «Банк Національний кредит», ПАТ «Перший український міжнародний банк».

Ганна Потапова раніше працювала в Адвокатському об’єднанні «Правниче бюро Єременка». Пані Потапова є магістром права (LL.M.) Університету Копенгагена.

Усі новини