Новини

17-06-2010

ЮФ ” Спенсер і Кауфманн ” визнана однією із стабільних юридичних компаній України

ЮФ “Спенсер і Кауфманн” визнана однією із стабільних юридичних фірм України згідно всеукраїнського рейтингового журналу “Гвардія”, який  видається  українським бізнес виданням “Галицькі контракти”.

Результати незалежного дослідження були представленні у вигляді основного рейтингу “Рейтинг стабільних юридичних компаній”, а також рейтингів, які відображають досвід та досягнення юридичних фірм в різних індустріях бізнесу. Згідно з опублікованими результатами дослідження журналу “Гвардія”, ЮФ “Спенсер і Кауфманн” зайняла 11 із 21 позицій в основному рейтингу стабільних юридичних фірм, а також увійшла до п’ятірки кращих юридичних фірм в сфері страхування та до десяти кращих юридичних фірм в нерухомості, банківській та фінансовій та агропромисловій  сферах.

Представлені рейтинги були складені з урахуванням показників економічної стабільності юридичних компаній,  а також результатів анкетування провідних компаній України, які увійшли до рейтингу “Гвардія. 500 самих багатих компаній України – 2009”.

Усі новини