Since 2006
TAILORING OUR DIVERSE
EXPERTISE TO YOUR
EVERYDAY NEEDS
 • Судовий процес та вирішення спорів
 • Нерухомість та земельне право
 • Страхове право
 • Податковий консалтинг та податкові спори
 • Корпоративне право та M&A
 • Банківське та фінансове право
 • Праця та зайнятість
 • Інтелектуальна власність та IT право
 • Антимонопольне та конкурентне право
 • Виконавче провадження
 • \

Практики

Ми представляємо інтереси клієнтів в проектах, що потребують серйозної теоретичної бази та значного практичного досвіду в різних сферах права

Індустрії

Ми враховуємо тенденції завтрашнього дня для того, щоб розставити правильні акценти для успішного розвитку бізнесу наших клієнтів в майбутньому

 • Транспорт та інфраструктура
 • Агробізнес
 • Банки та фінансові установи
 • Прямі інвестиції
 • Енергетика та природні ресурси
 • Нерухомість та будівництво
 • Страхування
 • Retail & FMCG
 • ІТ, телекомунікації, медіа
 • Медицина та фармацевтика
 • Державно-приватне партнерство
 • Промисловість
 • Спорт
+38 (044) 288 83 83
Керуючий Партнер, Адвокат
+38 (044) 288 83 83
Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A

Команда

Під час роботи над проектами наші клієнти стають частиною команди талановитих та амбітних професіоналів, які створюють сприятливу робочу атмосферу для досягнення максимального результату

Молодість, прогресивні погляди й прагнення до досконалості дозволяє нам швидко адаптуватися до умов постійних змін бізнес-середовища, а також знаходити нові можливості для наших клієнтів і пропонувати їм ефективні правові рішення.

+38 (044) 288 83 83
Радник, керівник практики банківського та фінансового права
Партнер, Адвокат
28-12-2017
Spenser & Kauffmann розпочне 2018 рік у новому посиленому складі

З січня 2018 року юридична фірма Spenser & Kauffmann розпочинає масштабний соціальний проект, направлений…

Клієнти

Заснована в 1866 році, Nestlé є найбільшою в світі компанією з виробництва продуктів харчування і напоїв, в яку входять понад 2000 брендів, від глобальних лідерів до місцевих улюбленців в 191 країні світу. Nestlé налічує понад 238 000 співробітників, 418 заводів в 86 країнах з більш ніж 90 млрд. Щвейцарскіх євро прибутку від продажів в 2016 році.

Заснована у 1868 році, MetLife  є однією з найбільших світових компанії зі страхування життя та світовим провайдером у сфері пенсійного забезпечення, корпоративних рішень та ефективного управління активами.

MetLife обслуговує близько 100 мільйонів клієнтів, має представництва у 50 країнах та займає провідні позиції в США, Японії, Латинській Америці, Європі та на Близькому Сході.

www.metlife.ua

Компанія Inditex, заснована в 1963 році, є одним з найбільших в світі роздрібних продавців модного одягу з вісьмома брендами (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home і Uterqüe), об’єднуючи 7 385 магазинів з більш ніж 160 000 співробітників на 93 ринках по всьому світу.
Успіх їх першого бренду Zara супроводжувався міжнародним розповсюдженням у кінці 1980-х років і послідовним запуском нових брендів, які тепер мають інтегровану модель фізичних і інтернет-магазинів. Акції Inditex котируються на фондовій біржі в Мадриді з 2001 року і включені в індекси акцій “блакитних фішок”, таких як Ibex 35, FTSE Eurotop 100 і Eurostoxx 600.

inditex.com/

VTB BANK (Україна) — стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни згідно з класифікацією національного банку україни. Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу, а також обслуговування фізичних осіб.

VTB Bank входить до міжнародної фінансової Групи VTB, яка надає широкий спектр фінансово-банківських послуг у країнах Західної Європи, СНД, Північної Америки, Азії та Африки.

www.vtb.ua

Альфа-Банк Украина – великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) зі штаб-квартирою в Люксембурзі. Входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб.

alfabank.ua

Найбільший автовиробник, дистриб’ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя, генеральний імпортер та офіційний дилер понад 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів.

www.ukravto.ua

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.
Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.
Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи – близько 5 тисяч співробітників.

Заснована в 1997 році, Yandex є технологічною компанією, що створює інтелектуальні продукти і послуги, засновані на машинному навчанні. Мета компанії – допомогти споживачам і підприємствам краще орієнтуватися в онлайн-і оффлайн-світі, надаючи послуги пошуку та інформації світового рівня, що відповідають місцевим умовам. Крім того, Yandex розробила провідний на ринку сервіс для онлайн-замовлення таксі, навігаційні продукти та інші мобільні додатки для мільйонів споживачів по всьому світу. Компанія має 17 офісів по всьому світу і котирується на NASDAQ з 2011 року.

yandex.ua/

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, енергетичний підрозділ System Capital Management, найбільшої бізнес-групи України, що створює виробничий ланцюжок і володіє активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу.

На підприємствах вкомпаніі в 11 регіонах України працюють понад 75 тисяч співробітників, забезпечуючи електроенергією і теплом 3,3 мільйона побутових споживачів і більш 82,5 тисяч промислових підприємств.

Компанія ввела в експлуатацію найглибшу в Україні газову свердловину (6750 м) і найбільшу в Україні Ботієвську вітроелектростанції, що входить в п’ятірку найбільших вітропарків Центральної та Східної Європи.

ДТЕК є найбільшим видобувачем природного газу серед приватних компаній, інвестуючи в модернізацію, підвищення ефективності, безпеки та екологічності своїх підприємств понад 5 мільярдів доларів.

dtek.com/

Одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі України з чотирнадцятирічної історією успішної роботи. На сьогоднішній день в 16 містах України відкрито 51 магазин мережі – 40 супермаркетів «Велика Кишеня», 1 магазин преміум-формату «ВК SELECT» і 9 «магазинів біля будинку» «ВК Експрес».

kishenya.ua